Nakupujte barvu zářivá blond v našem eshopu zde

Rostlinná barva Zářivá blond je určena pro vlasy světle nebo tmavě plavé a světle hnědé. Přirozenou barvu vlasů nezesvětlí, pouze přirozeným způsobem natónuje. Výsledkem bude oživená barva přirozeně světlých vlasů a zlatavé odlesky na světle hnědých vlasech. Velkou spokojenost zaznamenáváme také u zákaznic s tzv. myší barvou vlasů. Po opakovaném nanášení henny bude výsledná barva o něco sytější než napoprvé.

 

VÝBĚR ROSTLINNÝCH PRÁŠKOVÝCH BAREV-  Premium Végétal 

NAVŠTIVTE NÁŠ ESHOP HENNECOLOR

Na orientační výsledek barvení se můžete podívat ve vzorníku, kde si najděte svou barvu vlasů a ve sloupečku barvu henny, kterou chcete barvit.

Jako bonus budou vlasy posílené od kořínků ke konečkům, které se přestanou třepit. Protože každý vlas se pokryje tenoučkou vrstvičkou henny a vlasové šupinky tak krásně přilnou k vlasovému stvolu, bude lesklý a chráněný před vnějšími nepříznivými vlivy.

Při používání henny na suché vlasy doporučujeme přidat do rozmíchané barvy buď trochu kondicionéru Henne Color, nebo Výživné vlasové kúra Premium Végétal nebo lžičku kvalitního rostlinného oleje.