Pokud chcete obdržet odpověď e-mailem, vyplňte i svoji e-mailovou adresu.
Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů (číst)
 • Anonymous Anežka - 16 října 2016
  Anežka Dobrý den, chtěla jsem se zeptat jestli jde, aby se mi světle hnědé vlasy díky henně přebarvily na blond ?

  Dobrý den, Anežko, henna bohužel vlasy nezesvětlí. Pokud použijete na světle hnědé vlasy odstín Zlatá blond, budou vaše vlasy mít na sluníčku zlatavější odstín a samozřejmě se aplikace henny velice pozitivně projeví na jejich kvalitě.
 • Štěpánka 16 října 2016
  Dobrý den,ráda bych se obarvila hennou, chtěla bych docílit zářivě zrzavé barvy. Dočetla jsem se, že je zářivě měděná ( ta by mohla odpovídat ) ale nemohu ji nikde najít. Prodává se takový odstín? Popřípadě jakým odstínem nahradit? Nebo namíchat? Velice děkuji Štěpánka

  Dobrý den, Štěpánko, zářivě měděnou opravdu v nabídce nemáme. Možná se jednalo o Ohnivě červenou, najdete ji v našem e-shopu i u většiny našich prodejců. To je nejvýraznější měděná barva, ale výrazně zrzavou barvu vytvoří jen na světlých vlasech. Při použití na tmavé vlasy bude výsledkem tmavě rezavá barva.
 • Veronika 16 října 2016
  Dobrý den, již dlouho se barvím chemickými barvami a asi před rokem jsem se začala barvit na zrzavo. Ale jelikož mám své přírodní vlasy tmavě hnědé, tak vždy každé barvení vyžaduje odbarvení odrostů a následné nabarvení barvou. Bohužel mi ale začaly padat vlasy a celkově se jejich kvalita zhoršila, proto jsem se rozhodla s barvením přestat, nechat barvu odrůst a ostříhat se. Ale protože jsem se do zrzavého odstínu zamilovala, chtěla bych se s Vámi poradit, jestli by bylo možné po odrostu veškeré chemické barvy, kdy mi zůstanou pouze mé přírodní tmavě hnědé vlasy, nějak docílit zrzavé barvy za pomocí Henny? Je mi jasné, že by nebyla tak zářivá jako po odbarvení a nabarvení chemickými barvami. Moc děkuji za odpověď

  Dobrý den, Veroniko, ano, na tmavě hnědých vlasech henna opravdu nevytvoří výraznou zrzavou barvu. Při použií měděné, tedy čistě přírodní henny, docílíte měděných odlesků. Zvýraznit si ji ovšem můžete průběžným používáním přelivu Henne Color odstín Měděná.Ten se sice postupně vymývá, ale má lepší krycí schopnosti. Můžete tedy kombinovat práškovou hennu i přelivy, nebo vyzkoušet jen přeliv.
 • Nicol 16 října 2016
  Dobrý den, potřebovala bych poradit jak vymýtit hennu přeliv odstín Bordo(Henne color). Nedávno jsem si dala na své přírodní světle hnědé, jemné vlasy hennu a chytla mi zrz. Vůbec se mi to nelÍbí..Na krabičce píšou 3-4 umytí. Na internetu jsem zase četla, že se musí nechat odrůst(prý se to nikdy nevymeje úplně do původní přírodní barvy :/) .. Za jak dlouho, myslíte vy, že se to vymeje ? Popřípadě co mám použít, aby se to co nejrychleji vymylo??Předem moc děkuji za rady 🙂

  Dobrý den, Nicol, na jemných vlasech přeliv ulpívá poněkud déle. Ale nebojte se, rozhodně se časem úplně vymyje. Chce to jen trochu trpělivosti a častěji mýt vlasy kvalitním, co nejpřírodnějším šamponem.
 • Líza 16 října 2016
  Dobrý den,chtěla jsem se zeptat, zda není špatný nápad vůči zdraví vlasů, kdybych si na vlasy použila brazilský keratin (který má vlasy vyživit) a druhý den si na vlasy dala hennu (která má vlas obalit)Moc děkuji za odpověď.

  Dobrý den, Lízo, podle nás použití brazilského keratinu není vůbec dobrý nápad. Keratin se do vlasů zažehlí, resp. zapeče, tím pádem úplně zalepí a zničí jejich přirozenou strukturu. Nějakou dobu to vypadá sice výborně ale dlouhodobě to vašim vlasům rozhodně neprospěje. Pak jim nebude vůbec nic platná ani henna, protože se k vlastnímu vlasu ani nedostane. Zkuste vsadit jen na přírodu a uvidíte skvělé výsledky za zlomek ceny.6
 • Lenka 16 října 2016
  Dobrý den, můžete mi, prosím, poradit, jak nejlépe obarvit šedivé odrosty u tmavých vlasů? Barvím se asi už půl roku Hennou od jiné firmy, ale barva mi špatně chytá a vymývá se, už jsem zoufalá 🙂 Používám jen přírodní šampon, nic jiného.Vlasy mám tmavohnědé až černé.Moc děkuji za vaši radu. Lenka

  Dobrý den, Lenko, možná když vyzkoušíte kvalitní barvy Henne Color, obarví se vám i odrosty a barva se nebude vymývat. Pokud použijete hnědou hennu, přidejte do ní lžičku bordó nebo mahagonové barvy, lépe pak přilne k šedinám. Doporučujeme dvě barvení brzy po sobě, zhruba po dvou týdnech, a pak by barva měla držet. Kdyby bylo potřeba, můžete si pomoci s dobarvováním přelivy Henne Color.
 • Annika 16 října 2016
  Dobrý den, moc bych Vás prosila o radu. Ráda bych vyzkoušela přeliv stříbrný kaštan. Moje vlasy jsou středně hnědé studené s občas bílým přírodním melírem, ale v současnosti s nevhodným teplým odstínem po doporučené barvě světle hnědé zn. Khadi. Ráda bych vlasy zbavila toho rusého odstínu, který se mi nelíbí a nesluší mi. Přeliv na mě bude asi tmavší, ale pokud se postupně vymývá, nevadí. Myslíte, že bych mohla přeliv použít hned, nebo raději pár týdnů i déle počkat, než se mi (jak doufám) nežádoucí zabarvení vlasů vymyje či vyšisuje?

  Dobrý den, Anniko, přeliv můžete použít klidně okamžitě. Ano, barva bude tmavší a postupně se bude vymývat, ale přelivy Henne Color se velice jednoduše používají, takže jejich častější aplikace jistě nebude problém.
 • Simona 16 října 2016
  Dobrý den,poradíte mi prosím jaký časový rozestup je vhodný nechat mezi barvení chemií na barvení hennou?Děkuji moc

  Dobrý den, Simono, rozestup by měl být aspoň šest týdnů. Pokud se nejedná o odbarvené vlasy, na něž použití henny nedoporučujeme, barvení by neměl být žádný problém. Ten by ovšem mohl nastat později, pokud budou mít odrosty o dost jinou barvu než chemicky barvené vlasy, henna na nich vytvoří jinou barvu. Vlas totiž jen tónuje a tak vždy záleží na barvě podkladu. Zvažte proto možnost používání přelivů Henne Color. Sice se odmývají, ale lépe kryjí barevné rozdíly.