Pokud chcete obdržet odpověď e-mailem, vyplňte i svoji e-mailovou adresu.
Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů (číst)
 • Jitka 3 listopadu 2019
  Dobrý den,mám po ženské operaci problémy s vypadáváním vlasů. Jsem šedivá a barvila jsem se chemickými barvami. Původní vlasy jsou tmavě hnědé. Potřebovala bych poradit barvu nebo výrobky, které bych mohla použít a pokud existuje, tak něco, co by vypadávání omezilo.Děkuji. Jitka

  Dobrý den, Jitko, bohužel, pokud jsou příčinou hormonální problémy, půjde vypadávání těžko zastavit. Henna sice vlasovou cibulku vyživuje, ale nejsem si jistá, že v tomto případě pomůže. Ale v žádném případě je nezhorší. Prášková henna  by byla lepší než přeliv, vlasy lépe posílí a vyživí. Je ale třeba počítat s tím, že šedivé vlasy budou po obarvení světlejší než vaše původní hnědé. Tento rozdíl se po opakovaném barvení stírá, ale úplně se nevytratí. Vznikne něco jako přírodní melír. Vzorník barev najdete na těchto našich stránkách. Z přírodních prostředků proti vypadávání vlasů pomáhá i např. Výluh z kořene lopuchu nebo Vlasová voda s mateří kašičkou,  které najdete na našem eshopu i s bližšími informacemi.
 • Dominika 3 listopadu 2019
  Dobrý den, ráda bych použila hennu nějakou do zrzvava, ale je problém, že před dvěma dny jsem byla u kadeřnice, která mi udělala přeliv na melírovane vlasy z kterých se to po těch dvou dnech umylo a u hlavy na mých odrostech zůstala sytě zrzavá, je možné hennu použít?

  Dobrý den, Dominiko, bohužel nepíšete, jakou máte barvu vlasů, pochopila jsem jen, že máte melír. Henna vytvoří na povrchu vlasu tenoučkou vrstvičku a původní barvu vlasů tak natónuje. Nezesvětlí. Takže pokud jsou vaše vlasy tmavší, výsledná barva budou jen zrzavé odlesky, světlejší podklad znamená výslednou narezlou barvu. Problém by mohly být melírované proužky. Pokud tyto vlasy nejsou moc poničené, výsledek bude výrazná rezavá barva. Na poničené vlasy ale hennu nelze doporučit. Asi nejlepší by bylo, kdybyste si udělala zkoušku na prameni vlasů a pak se rozhodla. V podstatě totéž platí i pro přelivy Henne Color s tím, že přeliv se bude odmývat, zatímco prášková barva zůstane. Najděte si na našem webu vzorník henny, najděte si váš odstín vlasů a barvu henny - ve vašem případě zřejmě měděnou - a uvidíte přibližný výsledek.
 • Edita Šafranková 17 října 2019
  Dobrý den. Ráda bych vyzkoušela černý přeliv. Moje přírodní barva je tmavě plavá s jedním odbarveným pramenem. Myslíte, že by to byl problém, kdybych již zmíněný přeliv vyzkoušela?

  Dobrý den, Edito, na takto světlé vlasy vám černý přeliv nemůžu doporučit. Henna neumí překrýt tak velký barevný rozdíl a výsledek by zůstal pravděpodobně někde na půl cesty a troufám si napsat, že by nebyl pěkný. Bohužel.
 • Kamila Šiftařová 2 října 2019
  Dobrý den. Snažím se docílit nějaké hezké hnědé barvy, pokud možno bez rezavého nádechu. Poradíte? Vlasy teď trochu do rezava mám a chci se toho zbavit…

  Dobrý den, Kamilo, prášková henna hnědá  barví vlasy bez rezavého nádechu. Vyzkoušejte ji a pokud by rezavá přece jen prosvítala, při příštím barvení přidejte trochu černé. Nebo můžete vyzkoušet přeliv Henne Color odstín černá nebo čokoládová.  
 • Maky 2 října 2019
  Dobrý den, prosím o radu. Asi půl roku se barvím černou henou, chtěla bych přejít na jiný odstín, měděnou popřípadě oříškovou či tizian. Naposled jsem použila černý hena přeliv. Je vůbec možné docílit z černé docílit jiného odstínu? Děkuji Maky.

  Dobrý den, Maky, u barvení hennou vždy záleží na původní barvě vlasů. Na načerno obarvených vlasech měděná nebude prakticky vidět. A jestli je vaše vlastní barva trochu světlejší, můžete docílit měděných odlesků, ale spíš jen na sluníčku. Ale až po odmytí přelivu, případně až odroste barvená část vlasu. Zorientovat se ve výsledných odstínech barvení můžete ve vzorníku barev, který najdete na našich stránkách.
 • Anonymous Anežka - 16 října 2016
  Anežka Dobrý den, chtěla jsem se zeptat jestli jde, aby se mi světle hnědé vlasy díky henně přebarvily na blond ?

  Dobrý den, Anežko, henna bohužel vlasy nezesvětlí. Pokud použijete na světle hnědé vlasy odstín Zlatá blond, budou vaše vlasy mít na sluníčku zlatavější odstín a samozřejmě se aplikace henny velice pozitivně projeví na jejich kvalitě.
 • Štěpánka 16 října 2016
  Dobrý den,ráda bych se obarvila hennou, chtěla bych docílit zářivě zrzavé barvy. Dočetla jsem se, že je zářivě měděná ( ta by mohla odpovídat ) ale nemohu ji nikde najít. Prodává se takový odstín? Popřípadě jakým odstínem nahradit? Nebo namíchat? Velice děkuji Štěpánka

  Dobrý den, Štěpánko, zářivě měděnou opravdu v nabídce nemáme. Možná se jednalo o Ohnivě červenou, najdete ji v našem e-shopu i u většiny našich prodejců. To je nejvýraznější měděná barva, ale výrazně zrzavou barvu vytvoří jen na světlých vlasech. Při použití na tmavé vlasy bude výsledkem tmavě rezavá barva.
 • Veronika 16 října 2016
  Dobrý den, již dlouho se barvím chemickými barvami a asi před rokem jsem se začala barvit na zrzavo. Ale jelikož mám své přírodní vlasy tmavě hnědé, tak vždy každé barvení vyžaduje odbarvení odrostů a následné nabarvení barvou. Bohužel mi ale začaly padat vlasy a celkově se jejich kvalita zhoršila, proto jsem se rozhodla s barvením přestat, nechat barvu odrůst a ostříhat se. Ale protože jsem se do zrzavého odstínu zamilovala, chtěla bych se s Vámi poradit, jestli by bylo možné po odrostu veškeré chemické barvy, kdy mi zůstanou pouze mé přírodní tmavě hnědé vlasy, nějak docílit zrzavé barvy za pomocí Henny? Je mi jasné, že by nebyla tak zářivá jako po odbarvení a nabarvení chemickými barvami. Moc děkuji za odpověď

  Dobrý den, Veroniko, ano, na tmavě hnědých vlasech henna opravdu nevytvoří výraznou zrzavou barvu. Při použií měděné, tedy čistě přírodní henny, docílíte měděných odlesků. Zvýraznit si ji ovšem můžete průběžným používáním přelivu Henne Color odstín Měděná.Ten se sice postupně vymývá, ale má lepší krycí schopnosti. Můžete tedy kombinovat práškovou hennu i přelivy, nebo vyzkoušet jen přeliv.