Chtěli bychom vás upozornit, že do šamponů a kondicionérů řady Henne Color je nově přidávána Henna v biokvalitě!

Jedná se o další krok v neustálém vylepšování kvality výrobků firmy NJD Cosmetics Paris.
Na stále četnější dotazy ohledně testování námi prodávaných produktů odpovídáme, že žádný z nich nikdy nebyl testovaný na zvířatech!

 

HENNEA-003_ok

Stále rozšiřujeme naši prodejní síť:

  • Velké prodejní úspěchy slaví například v Ostravě prodejny ALP a Bylinky.
  • Další prodejny přibyly například v Chebu, Kraslicích, Přerově, Blatné, Hostinném, Vrchlabí a Mníšku pod Brdy.
    Pokud nevíte, kde se Henne Color prodává poblíž vašeho bydliště, podívejte se pod záložku Prodejní síť. Neustále ji pro vás aktualizujeme.
  • A pokud prodejní místo postrádáte ve vašem okolí, prosím, napište nám tip na drogerii nebo prodejnu zdravé výživy či přírodních produktů, my je zkontaktujeme a pokusíme se s nimi domluvit na spolupráci.
  • Projděte si seznam všech našich prodejen zde.

 

Kadeřnictví:

canstock13755750Konečně kadeřnictví na Moravě! Ve Studiu Body Care ve Zlíně začíná s Henne Color pracovat paní Hana Roubínková. Adresa provozovny je Hony I/5537 a objednat se můžete na čísle 737 677 131.

Další kadeřnictví, kde pracují s Henne Color a Premium Végétal je v Liberci. Má příznačný název Haaro Naturo a najdete je Chelčického 293/5 a kontakt na paní Sanetrníkovou je 775 374 065 – haaro-naturo.cz

Na kadernictviprosek.cz najdete kontakt na slečnu Marii Pracnou, která pracuje s řadou výrobků Henne Color a Premium Végétal. Telefonní spojení je 608 214 853. Salon v Praze 9 na Proseku je dobře dostupný MHD, bezproblémové je i parkování přímo před domem.

Kousek za Prahou, v Brandýse nad Labem, má svůj salon Kopretina paní Ivana Štefanová, moc milá a šikovná paní kadeřnice, která už na svých vlasech přednosti henny zkouší pár let. Můžete u ní zakoupit i náš kompletní sortiment a telefonní číslo je 608 658 326.

Doufáme, že se k nim brzy přidají i další jejich kolegové a Vy si budete moci dopřát komfortu ze zábalu z henny i úpravy účesu u profesionálů. Uvítáme kontakty na kadeřnice, kterým nabízíme plnou podporu a spolupráci.

Přejeme vám příjemný den a hodně radosti z krásných a zdravých vlasů!

Kolektiv HENNE s.r.o.