Henna rostlinné barvy na vlasy nakupujte v našem eshopu zde.

Produktová řada Henne Color Premium Végétal (čti premium vežetal) představuje novou generaci šetrných vlasových barev vyrobených z pečlivě vybraných přírodních barviv.  Vytvoří na vašich vlasech jedinečnou barvu, dodají jim objem a dlouhotrvající lesk. Jsou efektivní a jednoduše aplikovatelné. Respektují vaši původní barvu vlasů a výsledný odstín proto vždy bude na ní závislý.

 

Barevné odstíny vybírejte zde:

 

 

Prodlouženou dobou působení barvy a její opakovanou aplikací se odstín stává sytějším a rozdíl mezi pigmentovanými a šedivými vlasy se stírá. Překryje až 100% šedivých vlasů.

Cooking ingredients: cinnamon sticks, allspice, clove and star anise.

 

BARVY NEOBSAHUJÍ KYSLIČNÍK, ČPAVEK, RESORCINOL, PPD ANI TĚŽKÉ KOVY, BARVA JE ŠETRNÁ K VLASŮM A VLASOVÉ POKOŽCE!

Všechny naše přípravky jsou pečlivě testovány pod lékařským dozorem ve specializovaných nezávislých mikrobiologických laboratořích.

 

  •   HENNA, která je pro své vlastnosti používána již od starověku, vlas pokrývá a chrání proti nepříznivým vnějším vlivům, posiluje ho, dodává mu pružnost, lesk a objem.
  • ZELENÝ ČAJ je silný antioxidant, který má proslulé ochranné a obnovující účinky.

 

Práškové barvy Henne Color Premium Végétal se vyrábí v šesti barevných odstínech s následujícím složením:

  • ZÁŘIVÁ BLOND – neutrální henna, kořen rebarbory, květ heřmánku, zelený čaj a rýt barvířský.
  • NÁPADNÁ MĚDĚNÁ – přírodní henna, zelený čaj
  • SMYSLNÁ MAHAGONOVÁ – henna, zelený čaj, extrakt ze dřeva kampeškového stromu, sodium picramate
  • VÁŠNIVÁ BORDÓ – henna, sodium picramate, extrakt z kořene mořeny barvířské, zelený čaj
  • VZNEŠENÁ KAŠTANOVÁ – henna, zelený čaj, extrakt ze dřeva kampeškového stromu
  • ROZKOŠNÁ HNĚDÁ – indigo, henna, extrakt ze dřeva kampeškového stromu, zelený čaj, čirok
  • OKOUZLUJÍCÍ ČERNÁ – indigo, kořen mořeny barvířské, zelený čaj, henna

 

 

Upozornění: blond barva výrazně nezesvětlí barvu vašich vlasů. Doporučujeme vyzkoušet na pramínku, abyste zjistili výslednou barvu. Maximální opatrnost platí pro vlasy chemicky zesvětlované a po trvalé, kdy je nezbytné počkat nejméně 6 až 8 týdnů před aplikací rostlinné barvy a je pak žádoucí zkrátit dobu její aplikace. Důrazně doporučujeme nejprve zkoušku na pramínku.

Prášková barva se rozmíchává s horkou vodou v poměru asi 3:1, do vzniklé pasty se může přidat lžička Výživné masky Henne Color Premium Végétal, aby se směs lépe nanášela. Aplikuje se na umyté prosušené vlasy, hlava se přikryje igelitem a zabalí do ručníku, aby barva mohla v teple lépe působit. Doporučená doba je 30 až 120 minut pro první aplikaci, později pro sytější odstín je možná i delší. Barvení lze opakovat zhruba každé tři týdny, záleží na rychlosti růstu vlasů. Balení vystačí asi na dvě použití pro vlasy dlouhé po ramena.

Balení 100g s igelitovými rukavicemi a čepicí.