Vybírat můžete barevné a tónovací přelivy v našem eshopu zde

Tónovací přelivy řady Henne Color jsou šetrné vlasové barvy obohacené extraktem z henny, rostliny, která je známá svým pozitivním vlivem na vlasy. Přelivy nenarušují strukturu vlasu, nedráždí pokožku. Jejich pravidelným používáním dosáhnete sytého barevného odstínu a přirozeného lesku vašich vlasů.

 

 

 

Přelivy Henne Color se vyrábí ve dvanácti barevných odstínech a obsahují tyto přírodní látky:

 • ZLATÁ BLOND – výtažek z květů heřmánku, henna, levandulový olej
 • ZLATOMĚDĚNÁ – henna, výtažek z květů heřmánku, levandulový olej
 • MĚDĚNÁ – henna, levandulový olej
 • MAHAGON – henna, levandulový olej
 • BORDÓ – henna, levandulový olej
 • BURGUNDSKÁ ČERVENÁ – bambucké máslo,olej ze semen manga, henna, levandulový olej, zelený čaj
 • ZLATÝ KAŠTAN – levandulový olej, henna
 • STŘÍBRNÝ KAŠTAN – levandulový olej, henna, výtažek z květů heřmánku
 • TMAVÝ KAŠTAN – levandulový olej, henna
 • ČOKOLÁDOVÁ – bambucké máslo, olej ze semen manga, levandulový olej, henna, zelený čaj
 • HNĚDÁ – levandulový olej, henna, výtažek z květů heřmánku,
 • ČERNÁ – levandulový olej, henna

(Pro více informací o barevném odstínu vyberte a klikněte na obrázek níže:)

 

 

Henna, kterou zpracováváme do našich produktů, roste v Indii nebo v Egyptě. Je pečlivě vybírána a tříděna. Garantujeme nulový obsah těžkých kovů a PPD, které mohou v některých případech způsobovat těžké alergické reakce. Pro vaši bezpečnost podrobujeme naše výrobky mikrobiologickým testům v nezávislých specializovaných laboratořích.
Přípravky neobsahují silikony, čpavek, kysličník, PPD, resorcinol ani chemické parfémy.
Všechny výrobky jsou testovány pod lékařským dozorem.

Barevné přelivy Henne Color jsou postupně smývatelné barvy, které nenarušují strukturu vlasu. Jedná se přípravky, které vlasy barví a zároveň je ošetřují. Mohou zakrývat až 100% šedých vlasů. Henna má přirozené antibakteriální a antioxidační vlastnosti a působí jako přírodní kondicionér. Pomáhá v boji proti lupům a jiným problémům s vlasovou pokožkou, vlasy jsou po jejím působení měkčí, lesklejší, mají větší objem. Účes se následně lépe upravuje a déle drží svůj tvar.

Přelivy Henne Color mají krémovitou konzistenci a jsou připraveny k přímému použití. Aplikace je velice jednoduchá a je zpříjemněná vůní levandulového oleje, kterým jsou přelivy parfémovány. Pokud nespotřebujete celou lahvičku přípravku, můžete ji použít do 12 měsíců od prvního otevření. Uchovejte ji nejlépe v chladnu, v plastikovém sáčku, aby se zamezilo vysychání obsahu. Před použitím doporučujeme obsah promíchat.
Pokožku u vlasaté části hlavy je lepší před aplikací přelivu Henne Color potřít mastným krémem nebo olejem, aby se zamezilo jejímu obarvení. Pokud k zabarvení přece jen dojde, můžete ji snadno umýt mýdlem nebo šamponem.

Přelivy Henne Color se vyrábí ve dvanácti odstínech. Barevný výsledek je vždy závislý na vaší přirozené barvě vlasů a době působení přípravku. Přelivy natónují vaši původní barvu a dodají vlasům přirozeně vypadající barevné odlesky. Barvu vlasů nezesvětlí. Jednotlivé odstíny lze vzájemně libovolně míchat a můžete si tak vytvořit váš jedinečný barevný odstín. Doporučená doba působení přípravku je 20-45 minut podle požadovaného výsledného odstínu. Pro vaši lepší orientaci ve výběru barev jsme pro vás připravili vzorník.

Balení obsahuje 90 krémovité barvy v plastové lahvičce s aplikátorem, plastikové rukavice, čepici a návod k použití v češtině.

NÁŠ TIP:

Přelivy Henne Color jsou nejen vynikajícím prostředkem k přirozenému barvení vlasů, jsou i neocenitelným pomocníkem při přechodu od barvení chemickými barvami k barvení práškovou hennou. Protože přelivy mají lepší krycí schopnost než přášková henna, doporučujeme je používat na dobarvovaní odrostů, než se chemická barva co nejvíc vymyje, nebo ostříhá.

Přelivy Henne Color se mohou používat na vlasy barvené práškovou hennou, přírodní, i na vlasy chemicky ošetřované, ovšem po dodržení minimálně 4-6ti týdenního odstupu od posledního chemického barvení a je žádoucí zkrátit dobu působení přelivu na vlasech. U vlasů velmi poškozených chemickým barvením doporučujeme použít přelivy Henne Color nejdřív na pramínku vlasů. Pro vlasy odbarvované použití přelivů Henne Color nedoporučujeme!
Přelivy Henne Color jsou obvykle velmi dobře snášeny i osobami se sklony k alergiím, ale pokud se u vás již někdy vyskytla alergická reakce na barvy na vlasy, je rozhodně bezpečnější vyzkoušet přípravek na kůži 48 hodin před chystaným barvením.
Přípravky nesmí být používány na poraněnou pokožku, na řasy nebo na obočí. Jsou určeny pouze k vnějšímu použití.